Publications Office of the EU
Tyskland-Braunschweig: Golv- och plattläggning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Braunschweig: Golv- och plattläggning

  • Publicerat
    21/06/2022
  • Tidsfrist
    20/07/2022
  • Anbudsöppning
    20/07/2022
  • Tilldelat
    30/08/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Nibelungen Wohnbau GmbH
Plats för utförande
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Köparens plats
NUTS code: DE9 Niedersachsen
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45431000 Golv- och plattläggning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
363,961.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
22-555-03- 115 Fl
Beskrivning

Fliesenarbeiten

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Nibelungen Wohnbau GmbH
Postadress: Freyastraße 10
Ort: Braunschweig
Nuts-kod: DE9
Postnummer: 38106
Land: DEU
Huvudadress: www.nibelungen-wohnbau.de
Elektroniskt via:
https://www.evergabe.de
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
20/07/2022 09:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.