Publications Office of the EU
Frankrike-La Colle-sur-Loup: Verktyg - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Frankrike-La Colle-sur-Loup: Verktyg

  • Publicerat
    26/06/2018
  • Tidsfrist
    03/08/2018
  • Tilldelat
    25/09/2018
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Commune de la Colle-sur-Loup
Plats för utförande
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Köparens plats
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
44510000 Verktyg
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
440,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
440,000.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
6
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Fourniture d'articles et de matériaux (plomberie, peinture, maçonnerie, électricité, quincaillerie, outillage) pour les services de la commune de La Colle-sur-Loup — 6 lots.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Service commande publique
Postadress: chemin du Canadel
Ort: La Colle-sur-Loup
Nuts-kod: FRL03
Postnummer: 06480
Land: FRA
Huvudadress: http://www.e-marches06.fr
Elektroniskt via:
https://www.marches-securises.fr
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.