Publications Office of the EU
Tyskland-Templin: Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Templin: Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten

  • Publicerat
    28/09/2022
  • Tidsfrist
    24/10/2022
  • Anbudsöppning
    24/10/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Stadt Templin
Plats för utförande
NUTS code: DE40I Uckermark
Köparens plats
NUTS code: DE40I Uckermark
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
12,605.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
TP/22 551 001/001
Beskrivning

Anfertigung von Tafeln einschl. Druck und Errichtung / Lieferung von Masten

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Stadt Templin
Postadress: Prenzlauer Allee 7
Ort: Templin
Nuts-kod: DE40I
Postnummer: 17268
Land: DEU
Huvudadress: www.templin.de
Elektroniskt via:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YCPR1PX
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
24/10/2022 13:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
12,605.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.