Publications Office of the EU
Ungern-Budapest: Djurfoder - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungern-Budapest: Djurfoder

  • Publicerat
    06/12/2019
  • Tidsfrist
    08/01/2020
  • Avbrutet
    29/04/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Fővárosi Állat- és Növénykert
Plats för utförande
NUTS code: HU110 Budapest
Köparens plats
NUTS code: HU110 Budapest
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
15700000 Djurfoder
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
152,523,740.00 HUF
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
21
Upphandlingens referensnummer
EKR001419562019
Beskrivning

A Fővárosi Állat- és Növénykert részére az állatok etetéséhez szükséges takarmány nyúl beszerzése
Előirányzott mennyiség: 11 200 kg
Megnevezés Mennyiségi egység
Mennyiség
Kg
Takarmány nyúl(élő) kg 8 000
Takarmány nyúl (élő, napos) kg 3 200
A teljes mennyiségre vonatkozó részletes leírása Közbeszerzési Dokumentáció részeként rendelkezésre bocsátott Műszaki leírás szerint.
Ajánlatot a közbeszerzési dokumentumokban valamennyi előírt, vagy az azzal – a dokumentációban szereplő műszaki paraméterei tekintetében – egyenértékű termékre lehet tenni. Ha az adott konkrét takarmány a mezőgazdasági körülmények miatt nem elérhető, ebben az esetben egyenértékűség és helyettesíthetőség szabályai az irányadóak. Ezt az esetet a Kbt. 141.§ (4) bek. a) pontja alapján kezelik a Felek. A műszaki leírásban meghatározott követelmények, feltételek az ajánlatkérő minimális előírásai, az ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékekre is tehető ajánlat; ezt azonban ajánlatkérő nem értékeli.
Opciós mennyiség: lsd: II.2.11) Opciókra vonatkozó információ c. pont.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Fővárosi Állat- és Növénykert
Nationellt organisationsnummer: EKRSZ_69245691
Postadress: Állatkerti körút 6–12
Ort: Budapest
Nuts-kod: HU110
Postnummer: 1146
Land: HUN
Kontaktperson: Erdei Gábor
Huvudadress: https://zoobudapest.com/
Elektroniskt via:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001419562019/reszletek
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
08/01/2020 13:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.