Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Kartframställning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Kartframställning

  • Publicerat
    03/05/2021
  • Tidsfrist
    02/06/2021
  • Anbudsöppning
    02/06/2021
  • Tilldelat
    22/07/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Miasto Stołeczne Warszawa
Plats för utförande
NUTS code: PL Polska
Köparens plats
NUTS code: PL Polska
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71354000 Kartframställning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
710,731.70 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
615,402.44 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
ZP/JK/271/III-39/21
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Miasto Stołeczne Warszawa
Postadress: pl. Bankowy 3/5
Ort: Warszawa
Nuts-kod: PL
Postnummer: 00-950
Land: POL
Kontaktperson: Jolanta Kotowicz
Huvudadress: https://zamowienia.um.warszawa.pl
Anbud kan lämnas in
Submission for one lot only
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
02/06/2021 12:15
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.