Publications Office of the EU
Frankrike-Marmande: Passagerartransport på väg för särskilda ändamål - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Marmande: Passagerartransport på väg för särskilda ändamål

  • Publicerat
    01/06/2021
  • Tidsfrist
    29/06/2021
  • Anbudsöppning
    29/06/2021
  • Tilldelat
    09/07/2021
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
val de garonne agglomeration
Plats för utförande
NUTS code: FRI14 Lot-et-Garonne
Köparens plats
NUTS code: FRI14 Lot-et-Garonne
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
317,367.15 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
2021V32M
Beskrivning

exécution de services de transport scolaire

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://demat-ampa.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=567936&orgAcronyme=INTERCO_47_23
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
29/06/2021 14:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.