Publications Office of the EU
1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin

  • Publicerat
    27/03/2025
  • Tidsfrist
    05/05/2025
  • Anbudsöppning
    05/05/2025
  • Tilldelat
    13/06/2025
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der Bundeswehr
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
-1.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
6002823200-BAIUDBw DL II 6.1 EVGSan zentral
Beskrivning

6002823200- 1/DLII6/PM006 - Lieferung von Arzneimitteln - Butylscopolamin

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://www.evergabe-online.de
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: tillåtna
http://www.evergabe-online.de
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
05/05/2025 08:00
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.