Publications Office of the EU
(PU-13488/25) [ITP25] Sijojimo - smulkinimo kaušas - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

(PU-13488/25) [ITP25] Sijojimo - smulkinimo kaušas

  • Publicerat
    23/04/2025
  • Tidsfrist
    28/05/2025
  • Anbudsöppning
    28/05/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
AB „Kelių priežiūra“ (PV)
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: LT022 Kauno apskritis
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
42420000 Skopor och gripanordningar till kranar eller grävmaskiner
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Sijojimo - smulkinimo kaušas

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=2318718
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=2318718
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
28/05/2025 09:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Inte tillgängligt
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.