Publications Office of the EU
F-Lyon: Reparation och underhåll av utrustning i byggnader - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Lyon: Reparation och underhåll av utrustning i byggnader

  • Tilldelat
    02/03/2011
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: FRK26 Rhône
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
425,946.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
417
Beskrivning

Le marché couvre l'ensemble des domaines suivants: - service 1: climatisation, ventilation, extraction, équipement de régulation, GTC; - service 2: plomberie, sanitaire, arrosage automatique, curage des réseaux; - service 3: moyen de lutte contre l'incendie; - service 4: détection incendie; - service 5: vidéosurveillance; - service 6: portails automatiques, barrières automatiques, grilles électriques; - service 7: lecteurs de badges et interphones; - service 8: groupe électrogène; - service 9: blocs de secours et courants forts; - service 10: espaces verts; - service 11: ascenseurs; - service 12: toiture-terrasse.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
425,946.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.