Publications Office of the EU
Sverige-Stockholm: Boskapsskötsel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sverige-Stockholm: Boskapsskötsel

  • Publicerat
    22/09/2018
  • Tidsfrist
    25/10/2018
  • Anbudsöppning
    26/10/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Länsstyrelsen i Stockholms Län
Plats för utförande
NUTS code: SE121 Uppsala län
Köparens plats
NUTS code: SE110 Stockholms län
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
77500000 Boskapsskötsel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
114-38371-2018
Beskrivning

Länsstyrelsen (Lst) i Uppsala län inbjuder er att inkomma med anbud som syftar till att teckna ramavtal för uppstallning, transport/infångning, avbytartjänst och behjälplig vid försäljning av hästar och livsmedelsdjur.
Övriga myndigheter som kommer att kunna avropa från detta är:
Lst i Gävleborgs län 202100-2437, Lst i Västmanlands län 202100-2411,
Lst i Stockholms län 202100-2247, Polismyndigheten 202100-0076

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afrmuxltjh&GoTo=Tender
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
26/10/2018 00:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.