Publications Office of the EU
Danmark-Silkeborg: Avloppshantering - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danmark-Silkeborg: Avloppshantering

  • Publicerat
    25/10/2019
  • Tidsfrist
    25/11/2019
  • Anbudsöppning
    25/11/2019
  • Tilldelat
    12/12/2019
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Silkeborg Forsyning A/S
Plats för utförande
NUTS code: DK042 Østjylland
Köparens plats
NUTS code: DK042 Østjylland
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90400000 Avloppshantering
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,745,910.00 DKK
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Opgaven omfatter tømning af bundfældningstanke i Silkeborg Kommune.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Silkeborg Forsyning A/S
Nationellt organisationsnummer: 31935520
Postadress: Tietgensvej 3
Ort: Silkeborg
Nuts-kod: DK042
Postnummer: 8600
Land: DNK
Huvudadress: https://www.silkeborgforsyning.dk
Elektroniskt via:
https://tender.konnect.dk/invite/580
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
25/11/2019 12:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
1,745,910.00 DKK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: FKSSlamson A/S
Postadress: teknikvej 36
Ort: Odense S
Postnummer: 5260
Land: DNK
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.