Publications Office of the EU
Frankrike-Annecy: Webbsideutformningstjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Annecy: Webbsideutformningstjänster

  • Publicerat
    14/11/2012
  • Tidsfrist
    17/01/2013
  • Tilldelat
    30/04/2013
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Département de la Haute-Savoie
Plats för utförande
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
72413000 Webbsideutformningstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
165,013.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
12s0411
Beskrivning

Mise en oeuvre et exploitation d'un système d'information multimodale départemental en Haute-Savoie.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
165,013.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Moviken
Postadress: 23 rue Alfred Nobel
Ort: Champs-sur-Marne
Postnummer: 77420
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.