Publications Office of the EU
DOSTAWA – ZAKUP PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA - SWETER PILOTA wz. 530/MON - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DOSTAWA – ZAKUP PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA - SWETER PILOTA wz. 530/MON

  • Publicerat
    08/04/2026
  • Tidsfrist
    13/05/2026
  • Anbudsöppning
    13/05/2026
  • Tilldelat
    29/06/2026
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
4 Regionalna Baza Logistyczna
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
18235000 Tröjor, koftor och liknande plagg
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
858,000.00 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
686,000.00 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
MAT/71/MT/2026
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA – ZAKUP PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA – SWETER PILOTA wz. 530/MON wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1289718
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1289718
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
13/05/2026 09:30
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.