Publications Office of the EU
Rumänien-Bacău: Cytostatika/cytotoxiska medel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumänien-Bacău: Cytostatika/cytotoxiska medel

  • Tilldelat
    06/05/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU
Plats för utförande
NUTS code: RO211 Bacău
Köparens plats
NUTS code: RO211 Bacău
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33652100 Cytostatika/cytotoxiska medel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
487,037.40
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
481,762.80 RON
Upphandlingens referensnummer
4278728_2022_PAAPD1356407
Beskrivning

CTR FURNIZARE MEDICAMENTE - Oncologie-ATEZOLIZUMABUM 1200 MG-nfp

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
487,037.40
Slutligt kontraktsvärde
481,762.80 RON
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ROCHE ROMANIA
Postadress: Strada B-dul Poligrafiei, Nr. 1A
Ort: Bucuresti
Postnummer:
Land: ROU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.