Publications Office of the EU
Belgien-Antwerpen: Endoskop - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Antwerpen: Endoskop

  • Publicerat
    01/07/2017
  • Tidsfrist
    17/08/2017
  • Anbudsöppning
    17/08/2017
  • Tilldelat
    15/01/2018
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Ziekenhuisnetwerk Antwerpen (ZNA) VZW
Plats för utförande
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Köparens plats
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33168100 Endoskop
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,432,792.43 EUR
Upphandlingens referensnummer
2016/049
Beskrivning

Opdracht voor een raamovereenkomst voor de aankoop en het onderhoud van gastro- en endoscopen voor een periode van 5 jaar.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
17/08/2017 14:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
1,432,792.43 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Handelskantoor H. De Beukelaer & Co nv
Postadress: Boomsesteenweg 77
Ort: Aartselaar
Postnummer: 2630
Land: BEL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.