Publications Office of the EU
Spanien-Toledo: Livsmedel, drycker, tobak o d - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Spanien-Toledo: Livsmedel, drycker, tobak o d

  • Aviserat
    26/07/2023
  • Publicerat
    13/10/2023
  • Tidsfrist
    26/10/2023
  • Anbudsöppning
    31/10/2023
  • Tilldelat
    02/01/2024
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES425 Toledo
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
307,339.82 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
69,468.49 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
2023/010448
Beskrivning

Leverans av skolmjölk 2023–2024

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Nationellt organisationsnummer: S1911001D
Postadress: Pintor Matías Moreno, 4
Ort: Toledo
Nuts-kod: ES425
Postnummer: 45071
Land: ESP
Kontaktperson: Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Huvudadress: http://contratacion.castillalamancha.es/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
31/10/2023 12:30
Plats för utförande
CPV-kod

15000000 - Livsmedel, drycker, tobak o d

15500000 - Mejeriprodukter

15511000 - Mjölk

15510000 - Mjölk och grädde

Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.