Publications Office of the EU
Frankrike-Strasbourg: Virkesvaror - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Strasbourg: Virkesvaror

  • Publicerat
    26/06/2020
  • Tidsfrist
    27/07/2020
  • Anbudsöppning
    28/07/2020
  • Tilldelat
    21/09/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Département du Bas-Rhin
Plats för utförande
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Köparens plats
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
03419100 Virkesvaror
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
368,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
49,640.68 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
5
Upphandlingens referensnummer
00005317
Beskrivning

Fourniture de matériel de menuiserie destinée aux équipes de maintenance des bâtiments des Départements du Bas-Rhin et du Haut-Rhin.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://alsacemarchespublics.eu
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
28/07/2020 10:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.