Publications Office of the EU
Skydd av unga exemplar mot skador orsakade av klövdjur - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Skydd av unga exemplar mot skador orsakade av klövdjur

  • Aviserat
    18/06/2024
  • Beräknad publicering
    03/07/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inaktiv
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Meža pētīšanas stacija
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: LV006 Rīga
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
130,000.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Skydd av unga exemplar mot skador orsakade av klövdjur

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
CPV-kod
Tilldelningsmetod
Inte tillgängligt
Uppskattat värde
130,000.00
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.