Publications Office of the EU
Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

  • Tilldelat
    13/02/2025
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Communauté d'Agglomération Grand Paris Sud
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: FR104 Essonne
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
55520000 Catering
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
360,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
2024M034
Beskrivning

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Valeur technique
Viktning (procentandel, exakt): 40
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Prix
Viktning (procentandel, exakt): 40
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Qualité gustative et visuelle
Viktning (procentandel, exakt): 20
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
360,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Entreprise Adaptée le Relais de Sillery
Postadress:
Ort: Epinay sur Orge
Postnummer: 91360
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.