Publications Office of the EU
Italien-Pianoro: Försäkringar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Pianoro: Försäkringar

  • Publicerat
    28/09/2022
  • Tidsfrist
    25/10/2022
  • Anbudsöppning
    25/10/2022
  • Tilldelat
    23/12/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Plats för utförande
NUTS code: ITH55 Bologna
Köparens plats
NUTS code: ITH55 Bologna
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
66510000 Försäkringar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,676,600.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,206,432.80 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
7
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA IN MODALITA’ TELEMATICA PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI ASSICURATIVI DELL’UNIONE DEI COMUNI SAVENA-IDICE E DEI COMUNI DI LOIANO, MONGHIDORO, MONTERENZIO, OZZANO E PIANORO

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Postadress: VIALE RISORGIMENTO N. 1
Ort: PIANORO BO
Nuts-kod: ITH55
Postnummer: 40065
Land: ITA
Kontaktperson: Dr.ssa Viviana Boracci
Huvudadress: http://www.uvsi.it
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
25/10/2022 14:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.