Publications Office of the EU
Öppet förfarande för tilldelning av tjänsten för design, utveckling och hjälp av ett nytt system för personlig arkivhantering av National Cinema Museum - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Öppet förfarande för tilldelning av tjänsten för design, utveckling och hjälp av ett nytt system för personlig arkivhantering av National Cinema Museum

  • Tilldelat
    22/05/2026
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Museo Nazionale del Cinema – Fondazione Maria Adriana Prolo
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ITC11 Torino
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
72230000 Utveckling av kundanpassad programvara
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
462,450.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
eb88e5a7-4421-46f9-89ee-59d066c80910@1164-G-1636
Beskrivning

Öppet förfarande

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Offerta economicamente più vantaggiosa
Viktning (procentandel, exakt): 70
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Offerta economicamente più vantaggiosa
Viktning (procentandel, exakt): 30
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
462,450.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: 3x1010 s.r.l.
Postadress:
Ort: Torino
Postnummer: 10128
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.