Publications Office of the EU
Öppet förfarande för tilldelning av femårsleveranser, med möjlighet till tvåårsförnyelse, av analyssystem för bestämning av specifika proteiner - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Öppet förfarande för tilldelning av femårsleveranser, med möjlighet till tvåårsförnyelse, av analyssystem för bestämning av specifika proteiner

  • Publicerat
    08/07/2024
  • Tidsfrist
    03/09/2024
  • Tilldelat
    11/12/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
A.O. SAN GIOVANNI DI DIO
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: ITF35 Salerno
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33696500 Laboratoriereagenser
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,960,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,960,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Öppet förfarande för tilldelning av femårsleveranser, med möjlighet till tvåårsförnyelse, av analyssystem för bestämning av specifika proteiner

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://www.soresa.it
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
http://www.soresa.it
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
CPV-kod
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Offerta economicamente più vantaggiosa
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
1,960,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
1,960,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: SIEMENS HEALTHCARE S.R.L.
Postadress:
Ort: Milano
Postnummer: 20128
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.