Publications Office of the EU
Tyskland-Berlin: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Berlin: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster

  • Tilldelat
    31/03/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ Materialwirtschaft (FEM)
Plats för utförande
NUTS code: DE3 Berlin
Köparens plats
NUTS code: DE300 Berlin
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
538,200.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Ausbau einer Breitbandversorgung LTE des Mobilfunks für die Kunden der BVG

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
538,200.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Forbeyond consors GmbH
Postadress:
Ort: kiel
Postnummer:
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.