Publications Office of the EU
Frankrike-Angers: Reproutrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Frankrike-Angers: Reproutrustning

  • Publicerat
    11/01/2022
  • Tidsfrist
    11/02/2022
  • Anbudsöppning
    11/02/2022
  • Tilldelat
    15/04/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
ОБЩИНА УГЪРЧИН
Plats för utförande
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Köparens plats
NUTS code: BG315 Ловеч
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30121300 Reproutrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
141603
Beskrivning

Kontraktet avser bland annat följande verksamheter: • Insamling och bortskaffande av fast kommunalt avfall i kommunen Ugarchin (11 bosättningar i staden Ugarchin och 10 byar i byarna Lesidren, Kirchevo, Mikre, Golets, Sopot, Katunets, Kalenik, Dragana, Orlyane och Slavshtitsa) till Lovechs regionala depå. • upprätthålla renligheten i gatunätet och de allmänna utrymmena i staden Ugarchin. Kontraktet tilldelas med en löptid till och med den 31 december 2021 eller till och med tilldelningen av ett kontrakt med identiskt eller liknande ämne enligt lagen om offentlig upphandling.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://alm.marches-securises.fr
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
11/02/2022 14:00
Köpare
ville d'angers
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ricoh france sas
Postadress:
Ort: Rungis
Postnummer: 94150
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.