Publications Office of the EU
PL-Dąbrowa Górnicza: Varia - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Dąbrowa Górnicza: Varia

  • Publicerat
    21/09/2011
  • Tidsfrist
    27/10/2011
  • Anbudsöppning
    27/10/2011
  • Tilldelat
    20/12/2011
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33690000 Varia
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,433,197.51 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
960,095.23 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
77
Upphandlingens referensnummer
ZP/31/Szp.Sp/2011
Beskrivning

Dostawa produktów leczniczych - antybiotyków dla Szpitala Specjalistycznego.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
27/10/2011 09:30
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.