Publications Office of the EU
Tjeckien-Brno: Hemostatika - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjeckien-Brno: Hemostatika

  • Publicerat
    29/09/2023
  • Tidsfrist
    27/10/2023
  • Anbudsöppning
    27/10/2023
  • Tilldelat
    06/12/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Fakultní nemocnice Brno
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33621200 Hemostatika
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
59,649,830.30 CZK
Upphandlingens referensnummer
23/23
Beskrivning

Předmětem zadávacího řízení je uzavření kupní smlouvy mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a dodavatelem na dodávky léčivých přípravků dle potřeb jednotlivých zadavatelů.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Fakultní nemocnice Brno
Nationellt organisationsnummer: 65269705
Postadress: Jihlavská 340
Ort: Brno
Nuts-kod: CZ064
Postnummer: 62500
Land: CZE
Kontaktperson: VERONIKA HAVELKOVÁ
Huvudadress: https://www.fnbrno.cz/
Elektroniskt via:
https://ezak.fnbrno.cz/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
27/10/2023 10:00
Köpare
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
59,649,830.30 CZK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: PHARMOS, a.s.
Postadress: Těšínská 1349/296
Ort: Ostrava - Radvanice
Postnummer: 71600
Land: CZE
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.