Publications Office of the EU
Tjeckien-Brno: Läkemedel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjeckien-Brno: Läkemedel

  • Publicerat
    27/10/2023
  • Tidsfrist
    27/11/2023
  • Anbudsöppning
    27/11/2023
  • Tilldelat
    14/12/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Fakultní nemocnice Brno
Plats för utförande
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Köparens plats
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33600000 Läkemedel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
5,813,612.00 CZK
Upphandlingens referensnummer
159/23
Beskrivning

Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky léčivých přípravků dle potřeb zadavatele

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://ezak.fnbrno.cz
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
27/11/2023 09:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
5,813,612.00 CZK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Sanofi s.r.o.
Postadress: Generála Píky 430/26
Ort: Praha - Dejvice
Postnummer: 16000
Land: CZE
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.