Publications Office of the EU
Frankrike-Haubourdin: Olycksfalls- och sjukförsäkringar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Haubourdin: Olycksfalls- och sjukförsäkringar

  • Publicerat
    30/09/2022
  • Tidsfrist
    28/10/2022
  • Anbudsöppning
    28/10/2022
  • Tilldelat
    26/12/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
ville d'haubourdin
Plats för utförande
NUTS code: FRE11 Nord
Köparens plats
NUTS code: FRE11 Nord
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
66512000 Olycksfalls- och sjukförsäkringar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,000,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
201,354.93 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
22-07
Beskrivning

assurances statutaires et Risques ANNEXES 2023

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: ville d'haubourdin
Postadress: 11 rue Sadi Carnot
Ort: Haubourdin
Nuts-kod: FRE11
Postnummer: 59320
Land: FRA
Huvudadress: https://www.haubourdin.fr/
Elektroniskt via:
https://marchespublics596280.fr/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
28/10/2022 14:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.