Publications Office of the EU
Spanien-Tarazona: Hämtning av deponisopor - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Tarazona: Hämtning av deponisopor

  • Publicerat
    04/05/2021
  • Avbrutet
    11/05/2021
  • Anbudsöppning
    14/06/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Plats för utförande
NUTS code: ES243 Zaragoza
Köparens plats
NUTS code: ES243 Zaragoza
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90511100 Hämtning av deponisopor
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,620,190.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
122/2021
Beskrivning

Recogida y transporte a centro de tratamiento y/o eliminación de residuos sólidos urbanos de los municipios de la comarca de Tarazona y el Moncayo.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Nationellt organisationsnummer: P5000029H
Postadress: Plaza Carmen Viejo, 14
Ort: Tarazona
Nuts-kod: ES243
Postnummer: 50500
Land: ESP
Kontaktperson: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Huvudadress: https://contrataciondelestado.es
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
14/06/2021 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
1,620,190.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.