Publications Office of the EU
Tyskland-Pforzheim: Byggnation av gymnastiksal - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Pforzheim: Byggnation av gymnastiksal

  • Publicerat
    04/12/2019
  • Tidsfrist
    16/01/2020
  • Anbudsöppning
    16/01/2020
  • Tilldelat
    21/02/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Stadt Pforzheim
Plats för utförande
NUTS code: DE129 Pforzheim, Stadtkreis
Köparens plats
NUTS code: DE129 Pforzheim, Stadtkreis
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45212222 Byggnation av gymnastiksal
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
0.01 EUR
Upphandlingens referensnummer
GM 2019.73
Beskrivning

Raumlufttechnische Anlagen.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
www.Vergabe24.de
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
16/01/2020 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
0.01 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: tib technik imbau GmbH
Postadress: Nürtinger Straße 19
Ort: Frickenhausen
Postnummer: 72636
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.