Publications Office of the EU
Polen-Wejherowo: Handverktyg - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Wejherowo: Handverktyg

  • Publicerat
    23/02/2018
  • Tidsfrist
    13/04/2018
  • Tilldelat
    22/05/2018
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Powiat Wejherowski
Plats för utförande
NUTS code: PL Polska
Köparens plats
NUTS code: PL Polska
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
44510000 Verktyg
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
91,219.15 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
69,960.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
PZS4.070.3.2.2.1.2018.EC
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych narzędzi, które stanowiły będą.
Wyposażenie stanowiska pracy dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie.
Dla 120 uczniówki.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not specified
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
91,219.15 PLN
Slutligt kontraktsvärde
69,960.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Z.U.H. ELKOT Krzysztof
Postadress:
Ort: Kilece
Postnummer: 25-540
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.