Publications Office of the EU
Spanien-Salamanca: Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Salamanca: Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor

  • Publicerat
    11/04/2022
  • Tidsfrist
    10/05/2022
  • Anbudsöppning
    30/06/2022
  • I dag
    07/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Plats för utförande
NUTS code: ES415 Salamanca
Köparens plats
NUTS code: ES415 Salamanca
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
259,200.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
TUR 2022/1
Beskrivning

Suministro combustible gasóleo C (calefacción) con destino a la instalación térmica del Palacio de Congresos y Exposiciones de Castilla y León en Salamanca.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Nationellt organisationsnummer: A37400215
Postadress: Plaza Mayor 32
Ort: Salamanca
Nuts-kod: ES415
Postnummer: 37002
Land: ESP
Kontaktperson: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Huvudadress: https://contrataciondelestado.es
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
30/06/2022 08:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
259,200.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.