Publications Office of the EU
CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI

  • Publicerat
    03/09/2026
  • I dag
    05/09/2026
  • Tidsfrist
    01/10/2026
Status
Publicerat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Cascais Próxima - Gestão de Mobilidade, Espaços Urbanos e Energias, EM, SA
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
18110000 Arbetskläder för män
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
377,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
6
Upphandlingens referensnummer
CP002726
Beskrivning

CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.acingov.pt
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.acingov.pt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.