Publications Office of the EU
Italien-Alghero: Reparation och underhåll av utrustning i byggnader - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Alghero: Reparation och underhåll av utrustning i byggnader

  • Publicerat
    24/10/2022
  • Tidsfrist
    28/11/2022
  • Anbudsöppning
    30/11/2022
  • Tilldelat
    15/02/2023
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
SO.GE.A.AL. S.p.A.
Plats för utförande
NUTS code: ITG2D Sassari
Köparens plats
NUTS code: ITG2D Sassari
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
833,863.11 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,076,531.42 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Servizio Integrato di Gestione, Conduzione e Manutenzione degli Impianti e delle Infrastrutture logistiche presso l’Aeroporto di Alghero Fertilia in concessione e/o proprietà di Sogeaal S.p.A.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: SO.GE.A.AL. S.p.A.
Ort: ALGHERO
Nuts-kod: ITG2D
Postnummer: 07041
Land: ITA
Huvudadress: www.algheroairport.com
Elektroniskt via:
https://sogeaal.acquistitelematici.it
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
30/11/2022 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
833,863.11 EUR
Slutligt kontraktsvärde
2,076,531.42 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Consorzio Integra Soc. Coop
Postadress:
Ort: Bologna
Postnummer:
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.