Publications Office of the EU
Tyskland-Münster: Elementbyggnad med torra fogar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Münster: Elementbyggnad med torra fogar

  • Publicerat
    18/04/2023
  • Tidsfrist
    17/05/2023
  • Anbudsöppning
    17/05/2023
  • Tilldelat
    04/07/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Bau- und Liegenschaftsbetrieb NRW Münster
Plats för utförande
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Köparens plats
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45324000 Elementbyggnad med torra fogar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
277,150.39 EUR
Upphandlingens referensnummer
060-23-00015
Beskrivning

Trockenbauarbeiten

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://evergabe.blb.nrw.de/Vergabe/notice/CXS7YYXY1YCRH9PM
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
17/05/2023 09:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
277,150.39 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: QUARZ Akustikbaugesellschaft mbH
Postadress: Im Dwaskamp 10
Ort: Friesoythe
Postnummer: 26169
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.