Publications Office of the EU
Zakup ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zakup ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych

  • Publicerat
    30/07/2026
  • Tidsfrist
    05/08/2026
  • Anbudsöppning
    05/08/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34114000 Specialfordon
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
4,756,097.56 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
WT.2371.16.2026
Beskrivning

1.Przedmiotem zamówienia jest zakup ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych z podziałem na części. 2.Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1.1, 1.2, 1.3 do SWZ: a) część 1 – dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze zwiększonym potencjałem ratownictwa drogowego – OPZ stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ b) część 2 – dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze zwiększonym potencjałem ratownictwa drogowego – OPZ stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ c) część 3 – dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze zwiększonym potencjałem ratownictwa drogowego – OPZ stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ. 3.Miejsce wykonania zamówienia, użytkownik końcowy: a) część 1 – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Leżajsku; b) część 2 – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy. c) część 3 – Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu. 4. Przedmiot zamówienia zaoferowany przez Wykonawcę musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1.1, 1.2, 1.3. 5. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy i zgodny ze wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami. 6. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 7. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 8. Realizacja zamówienia nastąpi na zasadach określonych we wzorach umów, które stanowią Załączniki nr 8.1, 8.2, 8.3 do niniejszej SWZ. 9. Możliwość zmiany umowy oraz warunki zmiany zostały zawarte w załączniku nr 8.1, 8.2, 8.3 do SWZ. 10. Wykonawca może również złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia. Zamawiający dopuszcza zgodnie z art. 91 ust.1 ustawy Pzp składanie ofert częściowych. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej, dwóch lub trzech części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. Oferty w każdej z części zamówienia będą badane i oceniane osobno 11. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 12. Zamawiający informuje, że Zgodnie z art. 257 ustawy PZP, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 13. Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zabezpieczenie zostaje wniesione przed podpisaniem umowy.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://platformazakupowa.pl/pn/podkarpacie_straz
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://platformazakupowa.pl/pn/podkarpacie_straz
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
05/08/2026 10:30
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.