Publications Office of the EU
Spanien-Valladolid: Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Valladolid: Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor

  • Tilldelat
    28/02/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Plats för utförande
NUTS code: ES418 Valladolid
Köparens plats
NUTS code: ES418 Valladolid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
46,608,675.87
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
17,871,473.24 EUR
Upphandlingens referensnummer
2040002192 - 080/2023
Beskrivning

Suministro de gas natural canalizado a los centros dependientes de la Gerencia Regional de Salud de Castilla y León

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
46,608,675.87
Slutligt kontraktsvärde
17,871,473.24 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: GAS NATURAL COMERCIALIZADORA, S.A.
Postadress: Avenida San Luis, 77
Ort: Madrid
Postnummer: 28033
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.