Publications Office of the EU
Frankrike-Billère: Städning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Frankrike-Billère: Städning

  • Publicerat
    21/05/2016
  • Tidsfrist
    20/06/2016
  • Anbudsöppning
    21/06/2016
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Ville de Billère
Plats för utförande
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Köparens plats
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90910000 Städning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
5
Upphandlingens referensnummer
16-007
Beskrivning

Entretien de bâtiments communaux — 5 lots: marché séparé ordinaire.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Ville de Billère
Postadress: Adresses précisées dans règlement consultation
Ort: Billère
Nuts-kod: FR615
Postnummer: 64146
Land: FRA
Huvudadress: https://www.eadministration64.fr
Elektroniskt via:
https://www.eadministration64.fr
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
21/06/2016 10:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.