Publications Office of the EU
Spanien-Marbella: Underhåll av hissar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Marbella: Underhåll av hissar

  • Publicerat
    14/05/2021
  • Tidsfrist
    14/06/2021
  • Anbudsöppning
    16/06/2021
  • Tilldelat
    07/09/2021
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
AGENCIA PUBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL
Plats för utförande
NUTS code: ES617 Málaga
Köparens plats
NUTS code: ES617 Málaga
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50750000 Underhåll av hissar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
241,207.20 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
87,997.68 EUR
Upphandlingens referensnummer
A.S.A.05/2021
Beskrivning

SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE APARATOS ELEVADORES CON DESTINO A LA AGENCIA PÚBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Agencia Pública Empresarial Sanitaria Costa del Sol
Nationellt organisationsnummer: Q7955060D
Postadress: Autovía A-7, kilómetro 187
Ort: Marbella (Málaga)
Nuts-kod: ES617
Postnummer: 29603
Land: ESP
Huvudadress: http://juntadeandalucia.es/temas/contratacion-publica/perfiles-licitaciones.html
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
16/06/2021 12:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
241,207.20 EUR
Slutligt kontraktsvärde
87,997.68 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: TK ELEVADORES ESPAÑA, S.L.U.
Postadress:
Ort: MALAGA
Postnummer:
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.