Publications Office of the EU
D-Hannover: Brandfordon - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Hannover: Brandfordon

  • Publicerat
    20/07/2012
  • Tidsfrist
    04/09/2012
  • Anbudsöppning
    05/09/2012
  • I dag
    06/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Kommunale Wirtschafts- und Leistungsgesellschaft (KWL)
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34144210 Brandfordon
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
Q/0048
Beskrivning

1 Hilfeleistungs-Löschgruppenfahrzeug HLF 20 nach DIN 14 530-27
Los 1: Fahrgestell.
Los 2: Aufbau.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
05/09/2012 00:00
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.