Publications Office of the EU
Bulgarien-Pazardzhik: Trycksaker och tillhörande produkter - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Bulgarien-Pazardzhik: Trycksaker och tillhörande produkter

  • Publicerat
    07/04/2018
  • Tidsfrist
    17/05/2018
  • Anbudsöppning
    18/05/2018
  • Tilldelat
    09/08/2018
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Община Пазарджик
Plats för utförande
NUTS code: BG423 Пазарджик
Köparens plats
NUTS code: BG423 Пазарджик
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
37,184.00 BGN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
26,100.00 BGN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Обществената поръчка предвижда изработването на банери, които ще бъдат използвани при провеждането на начална и на заключителна пресконференция по проекта за 3-те обекта – Пазарджик – 2 инсталации, Белово и Септември; дизайна и отпечатването на дипляни за представяне на резултатите при приключване на проекта; изработването и монтажа на билборди и постоянни табели. Билбордите ще бъдат монтирани преди стартирането на СМР по проекта, в чийто обхват попадат 3-те обекта на интервенция, на посочени от бенефициента места. Постоянните обяснителни табели ще бъдат монтирани след приключване на строителните работи по трите обекта на проекта. Изработване на плакати, стикери за брандиране на оборудването, брошури, папки, тефтери, тениски, шапки, моливи, химикали, флашки памет. Поръчката предвижда и организация, анонсиране и провеждане на пресконференции чрез 2 информационни събития на всеки от обектите, публикации в медиите – печатни и електронни медии. Организация и провеждане на официални церемонии „Първа копка” и „Откриване”.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Община Пазарджик
Nationellt organisationsnummer: 000351736
Postadress: бул. „България“ № 2
Ort: Пазарджик
Nuts-kod: BG423
Postnummer: 4400
Land: BGR
Kontaktperson: Димитричка Ладжова
Huvudadress: https://www.pazardzhik.bg
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
18/05/2018 10:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.