-
Publicerat27/06/2018
-
Tidsfrist30/08/2018
-
Anbudsöppning31/08/2018
-
Tilldelat18/01/2019
-
I dag04/09/2026
Verktyg
Bulgarien-Sofia: Elmätare
Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.
Officiellt namn: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Nationellt organisationsnummer: 130277958
Postadress: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Ort: София
Nuts-kod: BG411
Postnummer: 1784
Land: BGR
Kontaktperson: Светлана Илиева
Huvudadress: www.cez-rp.bg
Postadress: ул. Г. Бенковски № 50-9
Ort: Хасково
Postnummer: 6300
Land: BGR
Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.