Publications Office of the EU
Grekland-Aten: Utrustning för tomografi - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grekland-Aten: Utrustning för tomografi

  • Publicerat
    12/11/2011
  • Tidsfrist
    09/01/2012
  • Anbudsöppning
    10/01/2012
  • Tilldelat
    20/12/2013
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
1η Υ.ΠΕ. Αττικής ΓΝΝΘΑ "Η Σωτηρία"
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33115000 Utrustning för tomografi
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
528,455.28 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
649,440.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
31228/09-11-2011
Beskrivning

Προμήθεια 1 συστήματος αξονικής τομογραφίας 64 τόμων (τύπος Ι)

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not specified
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
10/01/2012 11:00
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
528,455.28 EUR
Slutligt kontraktsvärde
649,440.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ΦΙΛΙΠΣ Ελλάς ΑΕΒΕ
Postadress: Τζαβέλλα 1-3
Ort: Αθήνα, Χαλάνδρι
Postnummer: 152 31
Land: GRC
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.