Publications Office of the EU
PL-Strzelce Opolskie: Kreditgivning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Strzelce Opolskie: Kreditgivning

  • Publicerat
    27/07/2011
  • Tidsfrist
    01/09/2011
  • Anbudsöppning
    01/09/2011
  • Tilldelat
    28/09/2011
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: PL524 Opolski
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
66113000 Kreditgivning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,472,208.33 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,702,966.77 PLN
Upphandlingens referensnummer
ZP.271.1.11.2011
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Strzelce Opolskie kredytu długoterminowego, przeznaczonego na częściowe sfinansowanie zadań inwestycyjnych i remontowych realizowanych lub planowanych do realizacji przez Gminę Strzelce Opolskie.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
01/09/2011 09:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
2,472,208.33 PLN
Slutligt kontraktsvärde
2,702,966.77 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: BRE BANK SA Oddział Korporacyjny Opole
Postadress: ul. Książąt Opolskich 29
Ort: Opole
Postnummer: 45-005
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.