Publications Office of the EU
Italien-Brescia: Sophämtning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Italien-Brescia: Sophämtning

  • Publicerat
    01/10/2016
  • Tidsfrist
    04/11/2016
  • Anbudsöppning
    10/11/2016
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Provincia di Brescia
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ITC47 Brescia
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90511000 Sophämtning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,476,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Servizio di raccolta rifiuti urbani e assimilati con raccolta differenziata, gestione del centro di raccolta comunale e avvio a recupero/smaltimento di tutte le frazioni di raccolta rifiuti e spazzamento strade. Periodo 1.1.2017-31.12.2018 — Comune di Stezzano (BG).

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Provincia di Brescia
Postadress: Via Musei 32
Ort: Brescia
Nuts-kod: ITC47
Postnummer: 25121
Land: ITA
Huvudadress: http://www.provincia.brescia.it
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
10/11/2016 10:00
Plats för utförande
CPV-kod
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
1,476,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.