Publications Office of the EU
E-Bilbao: Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

E-Bilbao: Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster

  • Publicerat
    25/09/2012
  • Tidsfrist
    09/11/2012
  • Anbudsöppning
    20/11/2012
  • Tilldelat
    18/12/2012
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Osakidetza, Comarca Bilbao
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
70,801.92 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
890,684.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
7
Upphandlingens referensnummer
G/207/20/1/1152/O421/0000/092012
Beskrivning

Servicio de limpieza de los centros de salud de Deusto, Rekalde, Arangoiti, San Adrian, La Merced, Bolueta y Saralegi.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
20/11/2012 10:00
Plats för utförande
Inte tillgängligt
CPV-kod

90000000 - Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster

90900000 - Städning och renhållning

90910000 - Städning

Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.