Publications Office of the EU
AT-Sankt Pölten: Hissar, skophissar, rulltrappor och rullramper - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

AT-Sankt Pölten: Hissar, skophissar, rulltrappor och rullramper

  • Publicerat
    14/07/2011
  • Tidsfrist
    10/08/2011
  • Anbudsöppning
    11/08/2011
  • Tilldelat
    24/02/2012
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
42416000 Hissar, skophissar, rulltrappor och rullramper
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,978,070.24 EUR
Upphandlingens referensnummer
BD6-LKH-91/120-2011
Beskrivning

LKT Mödling - 595.1 Fördertechnische Anlagen.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
11/08/2011 14:00
Plats för utförande
CPV-kod
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
1,978,070.24 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: KONE AG
Postadress: Peppertstraße 33/6
Ort: Sankt Pölten
Postnummer: 3100
Land: AUT
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.