Publications Office of the EU
Polen-Wroclaw: Säkerhetstjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Wroclaw: Säkerhetstjänster

  • Publicerat
    21/08/2015
  • Tidsfrist
    21/09/2015
  • Tilldelat
    26/09/2017
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79711000 Larmövervakningstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
9,620,430.00 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
9,100,872.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
WNP/432/PO/2015
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia realizowana w kompleksach koszarowych WSOWL 2845 we Wrocławiu, 3856 w Rakowie Wielkim oraz 2624 w Szklarskiej Porębie w okresie od 1.1.2016 r. do 31.12.2018 r. w systemie zmianowym całodobowym, realizowanym przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną, a polegająca na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
9,620,430.00 PLN
Slutligt kontraktsvärde
9,100,872.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Konsorcjum: a. Agencja Ochrony Osób i Mienia Guard – Service Sp. z o.o. oraz b. Guard – Systemy Sp. z o.o.
Postadress: ul. Tatrzańska 6a
Ort: Poznań
Postnummer: 60-413
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.