Publications Office of the EU
CZ-Brno: Datorer och datamateriel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

CZ-Brno: Datorer och datamateriel

  • Publicerat
    10/09/2011
  • Tidsfrist
    14/10/2011
  • Anbudsöppning
    14/10/2011
  • Tilldelat
    24/10/2011
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30200000 Datorer och datamateriel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
4,000,000.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
4,017,665.00 CZK
Upphandlingens referensnummer
PC/2011/OND
Beskrivning

Dodávka PC a notebooků.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
14/10/2011 14:00
Plats för utförande
CPV-kod

30200000 - Datorer och datamateriel

30213000 - Persondatorer

30210000 - Databehandlingsmaskiner (maskinvara)

Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
4,000,000.00 CZK
Slutligt kontraktsvärde
4,017,665.00 CZK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: UNIS COMPUTERS,a.s.
Postadress: Jundrovská 31
Ort: Brno
Postnummer: 624 00
Land: CZE
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.