Publications Office of the EU
Spanien-Barcelona: Reparation och underhåll av hissar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Barcelona: Reparation och underhåll av hissar

  • Publicerat
    28/01/2022
  • Tidsfrist
    28/02/2022
  • Anbudsöppning
    28/02/2022
  • Tilldelat
    09/06/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
BARCELONA DE SERVEIS MUNICIPALS, S.A.
Plats för utförande
NUTS code: ES511 Barcelona
Köparens plats
NUTS code: ES España
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50740000 Reparation och underhåll av hissar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,781,302.40 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
849,022.89 EUR
Upphandlingens referensnummer
2021PM0399AC
Beskrivning

Servicio de mantenimiento de las escaleras mecánicas del Parque de Montjuic de Barcelona

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://seucontractacio.bsmsa.cat/licitacion
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
28/02/2022 14:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
2,781,302.40 EUR
Slutligt kontraktsvärde
849,022.89 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: TK ELEVADORES ESPAÑA, S.L.
Postadress:
Ort: Barcelona
Postnummer:
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.